Background Image

Využijte jedinečnou příležitost a pojďte vystavovat na For Arch 2013

Letos se nám podařilo již s předstihem dojednat pro členy sekce velmi zajímavé ceny za výstavní plochu na mezinárodním stavebním veletrhu For Arch 2013, který se letos bude konat 17.-21.9.2013. Jedná se skutečně o obrovskou příležitost a byla by velká škoda ji nevyužít, proto ji věnujte maximální pozornost a pečlivě zvažte svou „neúčast“.

Běžné ceny za výstavní plochu na For Arch jsou při závazném objednání plochy v termínu do 1.6. 2013 2.900 Kč za m2. Při objednání později je cena dokonce 3300 Kč v základní řadové variantě, při požadavku na speciální umístění jsou ceny dokonce ještě mnohem vyšší (ceny vychází z aktuálního ceníku For Arch 2013).

My máme jako sekce nyní možnost vystavovat za cenu maximálně 1.000 Kč za m2, přičemž cena plochy se bude úměrně snižovat s celkovým počtem zakoupených m2. Jedinou podmínkou k tomu, abychom získali plochu za tuto skutečně nízkou cenu, je výstavba expozice koupacího biotopu. Organizátoři veletrhu se inspirovali naší expozicí na mezinárodním kongresu v Českých Budějovicích a chtějí obdobnou (i když výrazně menší a jednodušší) expozici využít jako reklamu a jakési lákadlo pro potenciální návštěvníky veletrhu. Kromě expozice by pro návštěvníky měl být vytvořen i promítací koutek, ve kterém bychom pouštěli prezentace členských firem, základní informace a zajímavosti o koupacích biotopech a v případě zájmu i komerční prezentace obchodních členů a ostatních.
Podmínky pro zájemce o vystavování za výhodnější cenu:

1) Aktivní účast na výstavbě společné expozice, lze se podílet prací nebo materiálem, zejména rostlinným (v tuto chvíli je velká část stavebního materiálu na expozici zajištěna z kurzu Kvalifikovaný stavitel koupacích jezírek, protože expozice vychází z jednoho modelu, který je stavěn při závěrečné zkoušce). Během letošní závěrečné zkoušky bude záměrně postaven tento model v celkovém rozsahu expozice.

2) Závazné objednání výstavní plochy pro stánek. V tuto chvíli předpokládáme, že hloubka stánku může být 3 nebo 4 m, konečné rozvržení bude upřesněno podle požadavků všech zájemců. Délka stánku je limitována maximální délkou řady, optimální rozměr by měl být 3-5 m dlouhý stánek. Minimální velikost stánku je stanovena na 9 m2 (3x3 m). Cena je uvedena za plochu, stavbu stánku samotného si zajišťuje každý sám, v případě většího zájmu je možné objednat stěny stánku hromadně (na cenu stánku to bude mít vliv pouze s tím, že společné stěny budou rozpočítány vždy mezi dva sousední vystavovatele, jinak cenu nejsme schopni ovlivnit), nicméně to, jak bude stánek vypadat, nikomu nepředepisujeme a je zcela na Vašem uvážení zda kolem výstavní plochy stěny potřebujete či nikoliv.

3) Finanční spoluúčast na výstavní ploše pod expozicí, která by měla být pravděpodobně o velikosti 72 m2.

Jak již bylo zmíněno výše, je v tuto chvíli max. cena za m2 1.000 Kč (momentálně je již rezervováno 72 m2), která se skládá z podílu na ploše pod expozicí o ceně 500 Kč za m2 a objednávkové ceně výstavní plochy pro Sekci biobazénů, koupacích a okrasných jezírek pod vlastním stánkem vystavovatele ve výši 500 Kč za m2. Každým přihlášeným dalším m2 bude tudíž celková cena klesat.

Kapacita výstavní plochy pro stánky je stanovena na 128 m2 v bezprostřední blízkosti expozice a min. dalším 42 m2 u promítacího koutku. Vzhledem k předběžné rezervaci tedy zbývá zhruba 100 m2 (což představuje asi 10 stánků).

Členění výstavní plochy naleznete zde.

Tato šance vystavovat za takto výhodných podmínek se nemusí opakovat, proto zvažte, zda se k nám připojíte či nikoliv. Tato možnost je přednostně nabídnuta členům sekce, protože se jedná čistě o iniciativu naší sekce, pokud ovšem nenaplníme celou plochu, nabídneme možnost vystavovaní za stejných podmínek členským firmám SZÚZ. Členské firmy sekce budou mít při přihlášení přednost pouze při rezervaci plochy do 31.3.2013. Po tomto datu se budou plochy obsazovat podle termínu rezervace plochy bez ohledu na to, zda se jedná o členy sekce nebo SZÚZ.

tisk Tisk

© 2013-21 Ensis HN

Svaz zakládání a údržby zeleně (SZÚZ) - Asociace biobazénů a jezírek (ABAJ) - Údolní 33, 602 00 Brno, tel. +420 542 210 435

Odkazy

Domů    Napsat mail    Mapa stránek